Szanowni Akustycy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich stałych uczestników i sympatyków do wzięcia udziału w XLIX Szkole Zimowej Akustyki Środowiska i Wibroakustyki. Konferencję tę, jak zawsze, organizujemy dla Was i Wasza obecność jest podstawą sukcesu tej konferencji.

W szczególności liczymy na Państwa propozycje dotyczące podniesienia rangi naszego corocznego spotkania. Prosimy o kierowanie propozycji na ten temat do członków Komitetu Programowego SZ AŚiW i/lub do organizatorów. Liczymy na to, że wpłynie to na wzrost zainteresowania naszą konferencją.

Szanowni Państwo. Zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami informację o konferencji rozsyłamy w zasadzie tylko pocztą elektroniczną. Uprzejmie prosimy o aktualizowanie naszej bazy adresowej. Prosimy także o przekazywanie informacji o naszej konferencji wszystkim innym zainteresowanym osobom, których jeszcze nie ma w naszej bazie. Ze względu na odpowiednie przepisy będę prosił każdego z Państwa o wyrażenie zgody na otrzymywanie tych informacji drogą elektroniczną.

Prosimy o kierowanie wszelkich uwag na temat tej witryny na adres dowolnego z organizatorów lub na adres jej webmastera.

W imieniu organizatorów

Roman  Bukowski